Gruzdintuvai (Fritiūrinės)

Gruzdintuvė, taip pat žinoma kaip fritiūrinė (arba gili keptuvė), tapo gana dažnas ir populiarus prietaisas šiuolaikinėse virtuvėse. Šiandien galite rasti daug rūšių gruzdintuvių rinkoje. Atsižvelgiant į pasiūlos gausą, pasirinkti tinkamą fritiūrinę gali būti nelengvas uždavinys.

 

Kodėl jūs turėtumėte svarstyti galimybę įsigyti gruzdintuvę?

 

Jūs tikrai turėtumėte galvoti apie gruzdintuvės įsigijimą, jeigu Jūsų šeimos nariai mėgsta skrudintas bulvytes, traškiai apskrudusią vištieną ar bet kokį kitą skrudintą maistą. Kodėl? Pirmiausia saugumas! Naudoti didelius kiekius karšto aliejaus gali būti labai pavojinga. Jeigu nebūsite atsargūs, įkaitęs aliejus iki 185° C gali greit užtikšti ant Jūsų rankų ar net veido.  Ypač tais atvejais, kai įkaitęs aliejus susimaišo su vandeniu. Tokią riziką būtina sumažinti. Tai padaryti padės tik gruzdintuvė. Uždaras indas neleidžia įkaitusiam aliejui taškytis į išorę ir apsaugo Jus maisto gaminimo proceso metu.

Taip pat gruzdintuvę verta isigyti dėl ekonominių priežasčių. Daugeliu atvejų galite sumažinti aliejaus poreikį, gaminant net iki 10 kartų, nes aliejų galite laikyti gruzdintuvėje tarp maisto gaminimo sesijų.

 

Gruzdintuvės sudedamosios dalys

 

Prieš pirkdami gruzdintuvę, turite žinoti, į kokias gruzdintuvės dalis reiktų atkreipti dėmesį. Modernios gruzdintuvės sudedamosios dalys yra šios:

 

  • krepšelis - leidžia keptą maistą atskirti nuo aliejaus
  • termometras (temperatūros kontrolė)
  • laikmatis - pasigirsta garsinis signalas, informuojantis, jog maistas yra pagamintas
  • sistema, kuri neleidžia pervirti maisto
  • vėdinimo sistema, kuri sumažina kepimo kvapus
  • filtravimo sistema - naudojama, siekiant padidinti aliejaus išvalymo proceso saugumą ir aliejaus naudojimo trukmę

 

Turėkite omenyje, kad ne visos gruzdintuvės gaminamos su šiomis dalimis ir funkcijomis. Be to, kai kurios aukščiausios klasės gruzdintuvės (ypač profesionalios) turi papildomų savybių.

 

IT-Taškas.lt komanda rekomenduoja TEFAL, MOULINEX ir BOMANN gamintojų gruzdintuves. Dažniausiai suteikiama 24 mėnesių garantija.

 

Paieška kategorijoje
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje