Nešiojamieji kompiuteriai, priedai

IT-Taškas.lt siūlo labai platų nešiojamų kompiuterių asortimentą. Jūsų poreikiams patenkinti, pateikiame garsiausių pasaulio gamintojų produkciją. Tai tokie žinomi prekių ženklai kaip Asus, Acer, Apple, Dell, HP, Samsung, Packard Bell, Fujitsu, Toshiba, Sony, Lenovo.

 

Nešiojamas kompiuteris turi aiškų pranašumą, lyginant su stacionariu staliniu kompiuteriu. Tai mobilumas. Populiariausių Notebook klasės nešiojamų kompiuterių pasiūla ir specifikacijos patenkins net išrankiausių klientų poreikius.

 

Sparčiai populiarėjantys Ultrabook klasės nešiojamieji kompiuteriai pasižymi ne tik savo sparta ir ilgu baterijos darbo laiku, bet ir išskirtiniu dizainu, mažu svoriu, lengvu korpusu. Spartūs ir galingi mobilūs procesoriai susidoros net su didelės spartos reikalaujančiomis programomis. Tai puikus kainos ir kokybės derinys.

 

Kompaktiški Netbook klasės nešiojami kompiuteriai su maža įstrižaine (10-12 colių) - nepakeičiami pagalbininkai žmonėms, kurie daug laiko praleidžia keliaudami arba turi riboto dydžio darbo vietą. Šios klasės kompiuteriai pasižymi ilgu baterijos darbo laiku bei ergonomiškumu.

 

IT-Taškas.lt taip pat Jums siūlo visą asortimentą nešiojamų kompiuterių baterijų, aušinimo stovų, krepšių, kuprinių, dėklų, maitinimo šaltinių (pakrovėjų) ir kitų priedų.

 

Taip pat galime pasiūlyti atsargines nešiojamų kompiuterių matricas (ekranus) bei klaviatūras.

 

Notebook kompiuteriai Ultrabook kompiuteriai Netbook kompiuteriai Seni, naudoti kompiuteriai Nešiojamųjų komp. aušinimas, stovai Nešiojamųjų komp. baterijos Nešiojamųjų komp. krepšiai, kuprinės, dėklai Nešiojamųjų komp. LCD matricos Nešiojamųjų komp. matinimo šaltiniai Nešiojamųjų komp. priedai Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros Garantijos išplėtimai
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje