Nešiojamųjų komp. aušinimas, stovai (12)

Kylant temperatūrai Lietuvoje, žmonės ieško būdų, kaip atsivėsinti: vieni važiuoja prie jūros, kiti ieško pavėsio, poilsiaudami sode ar tiesiog vėsindamiesi gaiviaisiais gėrimais. Tačiau dauguma net nepagalvoja, kad jų kasdieniam palydovui – kompiuteriui – taip pat praverstų gaivaus oro dvelksmas.

Šiam tikslui buvo išrastas nešiojamo kompiuterio aušinimo padas.
Kas tai? Tai padėklas kompiuteriui su įmontuotu aušinimo ventiliatoriumi.
Kaip juo naudotis? Tiesiog padėkite kompiuterį ant pado ir įjunkite į kompiuterio USB jungtį.
Kaip išsirinkti tinkamą? Viskas labai paprasta. Tiesiog atkreipkite dėmesį į žemiau nurodytus kriterijus:
1. Kompiuterio ekrano išmatavimai (būna nuo 10,1 iki 18,6 colių). Pagal ekrano įstrižainę nustatote, kokio dydžio pado Jums reikės. Pvz. 15,6 colių.
2. Aušinamas plotas. Tinkamas aušinimas užtikrinamas tuomet, kai nešiojamojo kompiuterio ventiliacijos angos atitinka aušinimo pado angas. Yra trys aušinimo padų rūšys:
   -traukia orą iš išorės ir tiekia jį nešiojamajam kompiuteriui. Šį variantą reikia rinktis, jeigu Jūsų kompiuteris traukia orą iš apačios.
   -traukia karštą orą iš nešiojamojo kompiuterio ir išpučia aplinką. Šį variantą reikia rinktis, jeigu Jūsų kompiuteris traukia orą iš šono(-ų) ir išpučia karštą orą per apačią.
   -traukia orą iš nešiojamo kompiuterio dugno ir išpučia jį į šoną arba galą. Šį variantą reikia rinktis, kai Jūsų kompiuteris neturi oro įleidimo angos, bet gale arba šone yra išpūtimo anga. Daugiausia tai - MAC nešiojamieji kompiuteriai. Jiems tinka kilimėliai su tam tikru specialiu geliu, kurie veikia kaip šilumos amortizatoriai.
Jeigu neatkreipsite į tai dėmesio, galite netgi pabloginti jau esamą aušinimą.
3. Medžiaga, iš kurios pagamintos aušinimo padas. Metaliniai padai geriau išsklaido šilumą negu plastmasiniai, taip pat jie yra tvirtesni. Tačiau plastikiniai yra pigesni ir lengvesni. Taip pat yra plastikinių aušinimo padų su metaliniais arba aliuminiais ventiliatoriais. Taip pat aukščiau minėti geliniai kilimėliai yra patogūs dėl to, kad nebūtinai turi būti padėti ant lygaus paviršiaus, yra lengvi.
4. Kiek stipriai kaista Jūsų kompiuteris? Yra dalis kompiuterių, kuriems reikalingas ypatingas vėdinimas, pvz. Hp Dv serijos kompiuteriai. Tokiu atveju Jums reikės galingo pado su dideliu ventiliatoriumi arba su keliais mažesniais. Aušinimo efektyvumas žymimas CFM vienetais (CFM → kubinės pėdos per minutę). Kuo šis skaičius didesnis, tuo aušinimas efektyvesnis.
5. Ar kompiuterį laikysite ant darbo stalo, ar naudosite ir kitoje aplinkoje? Dalis padų turi reguliuojamą pasvirimo kampą, o tai yra patogu naudojantis kompiuteriu sėdint ar gulint lovoje. Taip pat kiekvienas aušinimo padas turi skirtingą triukšmingumo lygį, matuojamą decibelais (dB). Kuo šis skaičius mažesnis, tuo ramiau miegos Jūsų antra pusė :)
6. Papildomos funkcijos. Kai kurie padai turi USB šakotuvus, o tai praplečia pajungimo galimybes įvairiems periferiniams įrenginiams. Taip pat yra ir su LED apšvietimu, o tai suteiks savotiško žavumo Jūsų įrenginiui. Yra ir aušinimo padų-staliukų.

Aprašymas Kaina
DEEPCOOL
deepcool N180 (FS) Notebook cooler up to 17" 	922g g, 380X296X46mm mm deepcool N180 (FS) Notebook cooler up to 17" 922g g, 380X296X46mm mm
€ 9.90
Deepcool  ergonomic stand- cooler. black , USB 3.0 pass- truoght, it can be used as a notebook stand and/or cooling pad. The adjustable anti-skid holders are compatible ~15.6" laptops. The two 140mm silent fan and full range mesh surface with aerodyn Deepcool ergonomic stand- cooler. black , USB 3.0 pass- truoght, it can be used as a notebook stand and/or cooling pad. The adjustable anti-skid holders are compatible ~15.6" laptops. The two 140mm silent fan and full range mesh surface with aerodyn
€ 10.52
deepcool N8 black Notebook cooler up to 17" 	1244g g, 380X278X55mm mm deepcool N8 black Notebook cooler up to 17" 1244g g, 380X278X55mm mm
€ 22.23
Deepcool  ergonomic stand- cooler. black , 4x USB HUB, it can be used as a notebook stand and/or cooling pad. The adjustable anti-skid holders are compatible ~17" laptops. The 180mm silent fan and full range mesh surface with aerodynamic designed int Deepcool ergonomic stand- cooler. black , 4x USB HUB, it can be used as a notebook stand and/or cooling pad. The adjustable anti-skid holders are compatible ~17" laptops. The 180mm silent fan and full range mesh surface with aerodynamic designed int
€ 24.23
DESQ
Desq non slip footrest, 0-30 degrees tilt Desq non slip footrest, 0-30 degrees tilt
€ 18.32
Desq non slip footrest, 2 positions, 0-35 degrees tilt Desq non slip footrest, 2 positions, 0-35 degrees tilt
€ 20.64
Desq non slip footrest - 0-20 degrees tilt Desq non slip footrest - 0-20 degrees tilt
€ 22.96
Desq non slip footrest, 4 positions, 0-35 degrees tilt Desq non slip footrest, 4 positions, 0-35 degrees tilt
€ 25.27
Desq non slip footrest, 3 positions, 0-45 degrees tilt Desq non slip footrest, 3 positions, 0-45 degrees tilt
€ 27.59
ESPERANZA
Esperanza EA151K ANT KELIŲ PADEDAMAS STALIUKAS NEŠIOJAMAM KOMPIUTERIUI Esperanza EA151K ANT KELIŲ PADEDAMAS STALIUKAS NEŠIOJAMAM KOMPIUTERIUI
€ 4.27
Esperanza EA152K ANT KELIŲ PADEDAMAS STALIUKAS NEŠIOJAMAM KOMPIUTERIUI Esperanza EA152K ANT KELIŲ PADEDAMAS STALIUKAS NEŠIOJAMAM KOMPIUTERIUI
€ 4.27
EXPONENT WORLD
Heavy duty CPU holder (black) Heavy duty CPU holder (black)
€ 21.69
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje