Serverių priedai (20)

Aprašymas Kaina
AEG
AEG SNMP card for Protect C/D series AEG SNMP card for Protect C/D series
€ 170.12 € 107.99
AEG UPS
AEG Protect B. 19" Rack Kit for B.1500 / B.2000. Rails not included. AEG Protect B. 19" Rack Kit for B.1500 / B.2000. Rails not included.
€ 49.93
APC
APC RACK PDU, METERED, 2U, 32A, 230V APC RACK PDU, METERED, 2U, 32A, 230V
€ 795.46
DELL
Dell Cable Management Arm 2U  - Kit Dell Cable Management Arm 2U - Kit
€ 63.84
SERVER ACC HDD 2TB 7.2K SATA/400-AEGG DELL SERVER ACC HDD 2TB 7.2K SATA/400-AEGG DELL
€ 196.09
HEWLETT PACKARD
HP 200-240V JUMPER CABLE TO PDU C15-C14 HP 200-240V JUMPER CABLE TO PDU C15-C14
€ 46.25
HP 2M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE HP 2M MULTI-MODE OM3 LC/LC FC CABLE
€ 80.93
HP PDU Management Module HP PDU Management Module
€ 689.08 € 208.11
IBM
X3650 M4 ODD CABLE X3650 M4 ODD CABLE
€ 25.66
INTER-TECH
INTER-TECH18'' telescopic rail kit INTER-TECH18'' telescopic rail kit
€ 4.18
INTER-TECHPCIe Adapter for M.2 PCIe drives (Drive M.2 PCIe, Host PCIe x4), card INTER-TECHPCIe Adapter for M.2 PCIe drives (Drive M.2 PCIe, Host PCIe x4), card
€ 6.73
INTER-TECHAdapter for two M.2 S-ATA drives (1xS-ATA 15pin + 2x7pin plug), tray INTER-TECHAdapter for two M.2 S-ATA drives (1xS-ATA 15pin + 2x7pin plug), tray
€ 6.73
INTER-TECHAdapter for two M.2 S-ATA Drives (1xS-ATA 15pin + 2x7pin plug), card INTER-TECHAdapter for two M.2 S-ATA Drives (1xS-ATA 15pin + 2x7pin plug), card
€ 6.73
INTER-TECHPCIe Adapter for two M.2 S-ATA drives/RAID (Drives 2xM.2 SSD, Host PCIe x1 v2.0), card INTER-TECHPCIe Adapter for two M.2 S-ATA drives/RAID (Drives 2xM.2 SSD, Host PCIe x1 v2.0), card
€ 28.05
LENOVO
LENOVO DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT CABLE LENOVO DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT CABLE
€ 16.80
SUPERMICRO
SERVER ACC HDD TRAY HOT-SWAP/MCP-220-00043-0N SUPERMICRO SERVER ACC HDD TRAY HOT-SWAP/MCP-220-00043-0N SUPERMICRO
€ 9.63
TOSHIBA
Nearline HDD Toshiba 3.5'' 1TB SATA3 7200RPM 128MB Nearline HDD Toshiba 3.5'' 1TB SATA3 7200RPM 128MB
€ 81.32
Nearline HDD Toshiba 3.5'' 3TB SATA3 7200RPM 128MB Nearline HDD Toshiba 3.5'' 3TB SATA3 7200RPM 128MB
€ 160.44
Nearline HDD Toshiba 3.5'' 6TB SATA3 7200RPM 128MB Nearline HDD Toshiba 3.5'' 6TB SATA3 7200RPM 128MB
€ 201.49
Nearline HDD Toshiba 3.5'' 8TB SATA3 7200RPM 128MB Nearline HDD Toshiba 3.5'' 8TB SATA3 7200RPM 128MB
€ 241.83
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje