Skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamu objektyvu (6)

Skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamu objektyvu arba kompaktinės beveidrodės sistemos (Mirrorless interchangeable-lens camera, MILC) yra ypač patrauklios pažengusiems fotografijos mėgėjams.

Jie universalumu prilygsta veidrodiniams fotoaparatams, nes galite keisti objektyvus, prijungti išorines blykstes ir kitus priedus. Juose naudojami APS-C dydžio jutikliai sukuria kur kas kokybiškesnį vaizdą nei kompaktiniai fotoaparatai. Ir jie kur kas lengvesni už veidrodinius fotoaparatus, o su nedideliu objektyvu gali tilpti net ir į kišenę. Tiesa, jie turi tik elektroninius vaizdo ieškikliu, o kai kurie mažesni modeliai apksritai tik ekraną. Jie taip pat šiek tiek lėtesni nei veidrodiniai fotoaparatai, tačiau vis tobulėja. Tie patys didieji gamintojai rungiasi tarpusavyje ir šių fotoaparatų rinkoje. Nikon stengiasi gaminti entuziastams skirtus fotoaparatus, Canon kol kas dar tik žengia pirmuosius žingsnius, Panasonic turi patį seniausią įdirbį šių fotoaparatų srityje, Pentax verta rinktis, jei norite ypač talpios baterijos ir daugybės nuotraukų iš vienos įkrovos, Sony ir Fuji siūlo profesionaliausius beveidrodžius modelius, o Olympus – ypač vartotojui draugiškus prietaisus.

Aprašymas Kaina
CANON
Blykstė  Canon Speedlite 600EX II-RT Blykstė Canon Speedlite 600EX II-RT
€ 635.08
ESPERANZA
Esperanza EMM115 Asmenukių - Selfie lazda tinka telefonams ir fotoaparatams Esperanza EMM115 Asmenukių - Selfie lazda tinka telefonams ir fotoaparatams
€ 5.13
GO PRO
Laikiklis REMOVU R1 skirtas GoPro kameroms Laikiklis REMOVU R1 skirtas GoPro kameroms
€ 11.66
REMOVU M1+A1 BT Mikrofonas skirtas GoPro kameroms REMOVU M1+A1 BT Mikrofonas skirtas GoPro kameroms
€ 99.11 € 84.54
LAMAX ELECTRONICS
LAMAX T-shirt L LAMAX T-shirt L
€ 17.49
TRUST
TRUST TYPE-C CARDREADER TRUST TYPE-C CARDREADER
€ 15.84
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje