Daugiafunkciniai įrenginiai

Rinkdamiesi daugiafunkcinius įrenginius, atkreipkite dėmesį į tai, kokios funkcijos Jums yra naudingiausios. Taip pat, kokiomis specifinėmis savybėmis įrenginys turėtų pasižymėti, kaip dažnai bus atliekama viena ar kita funkcija, kad galėtumėte pasirinkti tinkamai.

Daugiafunkciniai aparatai dažniausiai turi šias savybes:

  • Spausdina;
  • Kopijuoja;
  • Siunčia faksogramas;
  • Siunčia dokumentus elektroniniu paštu;
  • Skenuoja.

Daugiafunkcinis įrenginys neabejotinai labai patogus, jei Jums visko reikia vienodai ir vienu metu, neturite spaustuvės ar pastoviai nespausdinate dokumentų, nekopijuojate be perstojo ir nereikia labai didelės raiškos skenuojamo dokumento kokybės.

Prieš apsispręsdami pirkti daugiafunkcinį spausdinimo įrenginį, žinokite kelis dalykus:

  1. Kokie Jūsų reikalavimai pačiam įrenginiui. Žinokite, ką norite, kad daugiafunkcinis spausdinimo įrenginys darytų jūsų ir galutinių vartotojų paslaugoms. Ar norite, kad aparatas padėtų užpildyti reikiamas formas, rūšiuotų dokumentus ir pan.
  2. Kokie yra jos išlaikymo įkainiai. Apskaičiuokite, kiek kainuoja ne tik pats įrenginys, bet ir jo išlaikymas, kasetės, jų pildymas, popierius ir pan.
  3. Ar paprasta prisijungti prie esamo tinklo. Apsvarstykite, ar įrenginys paprastai bus adaptuotas jūsų darbo aplinkoje, ar lengva juo naudotis, o gal reikia trumpų apmokymų kiekvienam darbuotojui?
  4. Ar jis sugeba vienu metu vykdyti kelias užduotis. Ieškokite daugiafunkcinio spausdintuvo, kuris iš tiesų gali atlikti daug funkcijų vienu metu, nenutraukdamas vienos ar kitos veiklos eigos.
  5. Kokie yra jo saugumo ir konfidencialumo parametrai. Sužinokite, ar jis gali užtikrtinti jūsų dokumentų saugumą ir jei nepakankamai, ar įmanoma šią funkciją patobulinti.

Jei norite, kad žinote, kad kažkurią iš šių funkcijų turite atlikti dažniau ir Jums reikia labai geros raiškos spausdinant ar kopijuojant, geriau pasirinkite aparatą, kuris tos funkcijos nepalaiko ir pasirinkite greitesnį ir labiau pritaikytą vienai konkrečiai sričiai aparatą.

Pavyzdžiui, Canon I-Sensys aparatas atlieka tris funkcijas – spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo. Rečiau kam reikia siųsti faksogramas. Kai galima skenuoti, ši funkcija pakankamai užpildo reikiamą terpę. Tačiau šis aparatas sugeba dirbti tik su A4 formato dokumentais. Jei Jums dažniau reikia spausdinti arba kopijuoti ar skenuoti dokumentus, kurių dydis yra nestandartinis arba didesnis, geriau rinktis aparatą, kuris palaiko daugiau formatų.

Kitas gerokai rimtesnis pasirinkimas, ypač įmonėms, yra kitas Canon I-Sensys pasirinkimas. Jis palaiko ir fakso funkciją, be to, operuoja greičiau, įvairiapusiškiau ir galingiau.

Jei Jūsų įmonė pastoviai operuoja keturiomis svarbiausiomis funkcijomis – spausdina, kopijuoja, fiksuoja ir skenuoja dokumentus, tuomet puikiausias pasirinkimas yra patvarus ir ilgaamžis HP LJ ENTERPRISE 500 COLOR.

Paieška kategorijoje
Spalvotas spausdinimas
Skanavimas
Maksimalus formatas
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje