Komutatoriai (Switch) (334)

Aprašymas Kaina
8LEVEL
8level FEPS-1504 Switch PoE 5-ports 10/100 (4 ports PoE, 15.5 W/Port , max 65W) 8level FEPS-1504 Switch PoE 5-ports 10/100 (4 ports PoE, 15.5 W/Port , max 65W)
€ 22.87
8level FEPS-1904 Switch PoE 9-ports 10/100 (4 ports PoE,15.5 W/Port , max 65W) 8level FEPS-1904 Switch PoE 9-ports 10/100 (4 ports PoE,15.5 W/Port , max 65W)
€ 38.86
8level FEPS-1908 Switch PoE 9-ports 10/100 (8 ports PoE,15.5 W/Port ,max 130W) 8level FEPS-1908 Switch PoE 9-ports 10/100 (8 ports PoE,15.5 W/Port ,max 130W)
€ 57.27
ASUS
Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card
€ 38.01
IT-Taškas Asus PCE-AC55BT Wireless 802.11ac 2*2 Dual-band PCI-E card Bluetooth 4.0 and BLE
€ 51.64
IT-Taškas Asus RP-AC53 Dual band Wireless AC750 LAN wall-plug Range Extender
€ 67.99 € 54.36
Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN
€ 81.60
Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter
€ 100.67
Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender
€ 114.30 € 103.41
Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card
€ 134.94 € 127.91
Asus EA-AC87  5 GHz Wireless-AC 1800 Media Bridge/ Access Point Asus EA-AC87 5 GHz Wireless-AC 1800 Media Bridge/ Access Point
€ 163.33 € 149.71
Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater
€ 182.40 € 168.78
Asus RP-AC87  Wireless-AC2600 Dual Band Repeater Asus RP-AC87 Wireless-AC2600 Dual Band Repeater
€ 190.58
CISCO
IT-Taškas 19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch
€ 53.28
CISCO SG110D-08 8-Port Gbit Dskt Switch CISCO SG110D-08 8-Port Gbit Dskt Switch
€ 60.07
IT-Taškas 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
€ 366.06
IT-Taškas Catalyst 2960 Plus 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite
€ 535.10
IT-Taškas Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite
€ 2270.21
IT-Taškas Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base
€ 4100.50
CISCO SYSTEMS
Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
€ 25.33
Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch
€ 35.46
1 2 3
16  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje