Komutatoriai (Switch) (360)

Aprašymas Kaina
8LEVEL
8level FEPS-1504 Switch PoE 5-ports 10/100 (4 ports PoE, 15.5 W/Port , max 65W) 8level FEPS-1504 Switch PoE 5-ports 10/100 (4 ports PoE, 15.5 W/Port , max 65W)
€ 22.53
8level FEPS-1908 Switch PoE 9-ports 10/100 (8 ports PoE,15.5 W/Port ,max 130W) 8level FEPS-1908 Switch PoE 9-ports 10/100 (8 ports PoE,15.5 W/Port ,max 130W)
€ 56.45
8level GEPS-1808  10''  19'' Rackmount Switch 8x10/100Mbps PoE-af 1U 8level GEPS-1808 10'' 19'' Rackmount Switch 8x10/100Mbps PoE-af 1U
€ 86.47
ASUS
Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card
€ 38.01
IT-Taškas Asus PCE-AC55BT Wireless 802.11ac 2*2 Dual-band PCI-E card Bluetooth 4.0 and BLE
€ 51.64
IT-Taškas Asus RP-AC53 Dual band Wireless AC750 LAN wall-plug Range Extender
€ 67.99 € 54.36
Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN
€ 81.60
Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter
€ 100.67
Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender
€ 114.30 € 103.41
Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card
€ 134.94 € 127.91
Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater
€ 182.40 € 168.78
Asus RP-AC87  Wireless-AC2600 Dual Band Repeater Asus RP-AC87 Wireless-AC2600 Dual Band Repeater
€ 190.58
CISCO
IT-Taškas 19in RackMount for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switch
€ 53.16
SG 200-08 8-port Gigabit Smart Switch SG 200-08 8-port Gigabit Smart Switch
€ 116.63
SF 302-08 8-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks SF 302-08 8-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
€ 192.24
SF 300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks SF 300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
€ 239.76
IT-Taškas 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
€ 365.57
IT-Taškas Catalyst 2960 Plus 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite
€ 532.76
SG 200-50 50-port Gigabit Smart Switch SG 200-50 50-port Gigabit Smart Switch
€ 663.10
IT-Taškas Catalyst 2960 Plus 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN Lite
€ 2260.22
IT-Taškas Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 10G SFP+, LAN Base
€ 2779.00
1 2 3
18  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje