Komutatoriai (Switch) (335)

Aprašymas Kaina
8LEVEL
8level FEPS-1904 Switch PoE 9-ports 10/100 (4 ports PoE,15.5 W/Port , max 65W) 8level FEPS-1904 Switch PoE 9-ports 10/100 (4 ports PoE,15.5 W/Port , max 65W)
€ 40.99
ASUS
Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card Asus PCE-AC51 Wireless 802.11ac Dual-band PCI-E card
€ 38.01
IT-Taškas Asus PCE-AC55BT Wireless 802.11ac 2*2 Dual-band PCI-E card Bluetooth 4.0 and BLE
€ 51.64
Asus PCE-AC56 Wireless 802.11ac 2X2 Dual-band PCI-E card Asus PCE-AC56 Wireless 802.11ac 2X2 Dual-band PCI-E card
€ 65.25
IT-Taškas Asus RP-AC53 Dual band Wireless AC750 LAN wall-plug Range Extender
€ 67.99
Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN Asus RP-AC55 Dual band Wireless AC1200 GbE LAN
€ 81.60
Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter Asus PCE-AC68 Wireless Dual Band 802.11ac AC-1900 PCI-E adapter
€ 100.67
Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender Asus RP-AC66 Dual-band wireless AC1750 wall-plug Range Extender
€ 114.30 € 103.41
Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card Asus PCE-AC88 Wireless AC3100 Dual-band PCI-E client card
€ 134.94 € 127.91
Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater Asus RP-AC68U Wireless-AC1900 Dual Band Repeater
€ 182.40 € 168.78
Asus RP-AC87  Wireless-AC2600 Dual Band Repeater Asus RP-AC87 Wireless-AC2600 Dual Band Repeater
€ 190.58
CISCO
CISCO SG110D-08 8-Port Gbit Dskt Switch CISCO SG110D-08 8-Port Gbit Dskt Switch
€ 59.37
SF 300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks SF 300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks
€ 238.21
IT-Taškas 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
€ 363.16
CISCO SYSTEMS
Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch
€ 25.04
Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-08 8-Port 10/100 Desktop Switch
€ 35.05
Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
€ 53.65
Cisco SF110D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch
€ 59.37
Cisco SF110-24 24-Port 10/100 Switch Cisco SF110-24 24-Port 10/100 Switch
€ 79.41
IT-Taškas Cisco UC Manager 11.X Enhanced Single User License - Under 1K
€ 105.59
Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch
€ 153.08
1 2 3
16  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje