Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP (24)

Aprašymas Kaina
ATEN
IT-Taškas ATEN VC810 HDMI to VGA converter
€ 20.01
IT-Taškas ATEN VC812 HDMI to VGA Converter with Scaler
€ 276.50 € 241.44
CISCO
Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km
€ 195.35
D-LINK
IT-Taškas D-LINK DMC-F20SC-BXU, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
€ 30.67
IT-Taškas D-LINK DMC-F20SC-BXD, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
€ 31.94
D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) Media Converter Module D-LINK DMC-300SC, Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) Media Converter Module
€ 46.00
D-LINK DMC-920T,  10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm D-LINK DMC-920T, 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm
€ 74.12
D-LINK DMC-920R,  10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1310nm; RX 1550nm D-LINK DMC-920R, 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1310nm; RX 1550nm
€ 74.12
DIGITUS
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
€ 19.92
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
€ 24.96
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
€ 37.81
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
€ 52.94 € 47.64
TP-LINK
TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
€ 16.17
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
€ 16.17
TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
€ 16.84
TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
€ 18.46 € 17.51
TP-Link MC100CM šviesolaidinis konverteris multimod TP-Link MC100CM šviesolaidinis konverteris multimod
€ 25.60
TP-Link MC110CS šviesolaidinis konventeris singlemod TP-Link MC110CS šviesolaidinis konventeris singlemod
€ 25.60
TP-Link MC111CS WDM Media Converter RJ45/SC SM TP-Link MC111CS WDM Media Converter RJ45/SC SM
€ 25.60
TP-Link MC112CS WDM Media Converter RJ45/SC SM TP-Link MC112CS WDM Media Converter RJ45/SC SM
€ 25.60
TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
€ 30.99
1 2  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje