Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP (35)

Aprašymas Kaina
CISCO
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver, for distances up to 220 or 550 m Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver, for distances up to 220 or 550 m
€ 115.63
Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km
€ 231.27
IT-Taškas 10GBASE-SR SFP Module
€ 709.82
D-LINK
IT-Taškas D-LINK DMC-G01LC, 10/100/1000Base-T Twisted-pair to Gigabit SFP Media Converter Module
€ 17.15
D-LINK DMC-920T,  10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm D-LINK DMC-920T, 10/100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm
€ 72.62
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
€ 80.12
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
€ 157.10
DIGITUS
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
€ 22.46
INTELLINET
INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode
€ 29.49
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
€ 24.96
Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (SC), single-mode, 1310nm Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (SC), single-mode, 1310nm
€ 31.01 € 28.84
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm
€ 31.76
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
€ 37.81 € 35.19
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
€ 52.94 € 47.64
SWEEX
„Toslink“ skaitmeninis garso konverteris, S/PDIF lizdinė, „TosLink“ lizdinė jung „Toslink“ skaitmeninis garso konverteris, S/PDIF lizdinė, „TosLink“ lizdinė jung
€ 15.73
Garso siųstuvas su belaide technologija „Bluetooth“ Garso siųstuvas su belaide technologija „Bluetooth“
€ 22.91
Garso siųstuvas ausinėms pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją Garso siųstuvas ausinėms pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją
€ 35.99
Pažangus garso siųstuvas pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją Pažangus garso siųstuvas pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją
€ 49.57
TP-LINK
TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
€ 20.07 € 18.19
TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
€ 18.59
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
€ 18.59
1 2  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje