Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP (42)

Aprašymas Kaina
CISCO
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver, for distances up to 220 or 550 m Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver, for distances up to 220 or 550 m
€ 95.20
Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km
€ 190.41
CISCO SYSTEMS
IT-Taškas Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
€ 56.55
D-LINK
IT-Taškas D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
€ 80.12
D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit
€ 133.53
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km
€ 141.39
IT-Taškas D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
€ 157.10
D-Link 300cm stacking cable After Tests D-Link 300cm stacking cable After Tests
€ 183.51 € 172.04
DIGITUS
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€ 20.00
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€ 21.26
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
€ 22.72
DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
€ 30.21
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
€ 30.21
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
€ 35.26
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
€ 35.98
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€ 50.55
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
€ 69.89
EDIMAX
NET PRINTSERVER 1PORT 10/100/PS-1206U EDIMAX NET PRINTSERVER 1PORT 10/100/PS-1206U EDIMAX
€ 34.10
HEWLETT PACKARD
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
€ 200.70
HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
€ 1189.58 € 392.33
INTELLINET
INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode
€ 39.33 € 32.10
1 2  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje