Media konverteriai, GBIC, SFP, XFP (37)

Aprašymas Kaina
CISCO
Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km Gigabit Ethernet LH mini-GBIC SFP transceiver, for distances up to 500 m or 40 km
€ 181.45
CISCO SYSTEMS
Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit Power over Ethernet Injector-30W Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
€ 53.88
D-LINK
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
€ 80.12
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km
€ 141.39
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
€ 157.10
DIGITUS
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€ 21.60
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
€ 23.10
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
€ 30.71
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
€ 35.84
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
€ 35.84
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
€ 36.58
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€ 51.39
EDIMAX
NET PRINTSERVER 1PORT 10/100/PS-1206U EDIMAX NET PRINTSERVER 1PORT 10/100/PS-1206U EDIMAX
€ 32.58
HEWLETT PACKARD
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
€ 200.70 € 69.36
INTELLINET
INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode INTELLINET transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode
€ 31.01
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
€ 24.96
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm
€ 31.76
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
€ 50.32 € 40.84
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
€ 52.94
SWEEX
Garso siųstuvas su belaide technologija „Bluetooth“ Garso siųstuvas su belaide technologija „Bluetooth“
€ 22.91
Garso siųstuvas ausinėms pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją Garso siųstuvas ausinėms pagal „Bluetooth“ belaidę technologiją
€ 35.99
1 2  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje