Tinklo ir elektros instaliacija (58)

Aprašymas Kaina
4WORLD
4World Kištukas RJ45, UTP, kat.5e, 100 vnt. 4World Kištukas RJ45, UTP, kat.5e, 100 vnt.
€ 2.55
APC BY SCHNEIDER ELECTRIC
IT-Taškas APC Smart-UPS SRT 19'' Rail Kit for Smart-UPS SRT 5/6/8/10kVA
€ 202.42
D-LINK
D-Link Switch DXS-1100-16SC Managed L2, Rack mountable, SFP+ ports quantity 14, Combo ports quantity 2, Power supply type Single D-Link Switch DXS-1100-16SC Managed L2, Rack mountable, SFP+ ports quantity 14, Combo ports quantity 2, Power supply type Single
€ 917.68
DELL
Dell Aruba Instant Access Point W-IAP205 Dual Band 802.11 b/a/g/n/ac, 2x2 MIMO, 21dBm antennas Power supply type POE or DV Dell Aruba Instant Access Point W-IAP205 Dual Band 802.11 b/a/g/n/ac, 2x2 MIMO, 21dBm antennas Power supply type POE or DV
€ 577.14 € 253.93
DIGITUS
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
€ 0.37
DIGITUS CAT 6, Class E Keystone Module, unshielded DIGITUS CAT 6, Class E Keystone Module, unshielded
€ 1.17
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
€ 2.25
DIGITUS Stripping tool for data cable DIGITUS Stripping tool for data cable
€ 2.44
DIGITUS CAT 6, modular couplers, shielded DIGITUS CAT 6, modular couplers, shielded
€ 2.91
DIGITUS CAT 6A, modular couplers, shielded DIGITUS CAT 6A, modular couplers, shielded
€ 3.25
Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija
€ 3.49
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45
€ 3.94
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12
€ 5.72
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11
€ 11.07
DIGITUS® Network Tool Set DIGITUS® Network Tool Set
€ 15.40
GEMBIRD
Gembird LAN port splitter, FTP, 2x RJ45 Gembird LAN port splitter, FTP, 2x RJ45
€ 2.46
Gembird Duplex multimode fibre optic cable, 1 m, bulk packing Gembird Duplex multimode fibre optic cable, 1 m, bulk packing
€ 5.25
Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis
€ 5.83
CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD
€ 6.42
Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis
€ 6.71
HEWLETT PACKARD
IT-Taškas HP UPS Management Module
€ 851.21 € 254.35
1 2
3  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje