Tinklo ir elektros instaliacija (59)

Aprašymas Kaina
4WORLD
4World Kištukas RJ45, UTP, kat.5e, 100 vnt. 4World Kištukas RJ45, UTP, kat.5e, 100 vnt.
€ 2.62
APC BY SCHNEIDER ELECTRIC
IT-Taškas APC Smart-UPS SRT 19'' Rail Kit for Smart-UPS SRT 5/6/8/10kVA
€ 202.42
DIGITUS
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
€ 0.41 € 0.38
DIGITUS CAT 5e, Class D Keystone Module, unshielded DIGITUS CAT 5e, Class D Keystone Module, unshielded
€ 0.98
DIGITUS CAT 6, Class E Keystone Module, unshielded DIGITUS CAT 6, Class E Keystone Module, unshielded
€ 1.19
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
€ 2.30
DIGITUS Stripping tool for data cable DIGITUS Stripping tool for data cable
€ 2.50
DIGITUS CAT 6, modular couplers, shielded DIGITUS CAT 6, modular couplers, shielded
€ 2.99
DIGITUS CAT 6A, modular couplers, shielded DIGITUS CAT 6A, modular couplers, shielded
€ 3.34
Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija Montavimo įrankis LSA Digitus Krone LC versija
€ 3.60
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45
€ 4.05
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12
€ 5.88
Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11 Kištukų užspaudimo replės Digitus RJ45, RJ12, RJ11
€ 11.36
DIGITUS® Network Tool Set DIGITUS® Network Tool Set
€ 15.82
GEMBIRD
Gembird LAN port splitter, FTP, 2x RJ45 Gembird LAN port splitter, FTP, 2x RJ45
€ 2.35
Gembird Duplex multimode fibre optic cable, 1 m, bulk packing Gembird Duplex multimode fibre optic cable, 1 m, bulk packing
€ 5.02
Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis
€ 5.58
Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird LC-ST duplex MM 50/125 OM2 2m Oranžinis
€ 5.58
CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD CABLE FIBER OPTIC LC/LC 5M/CFO-LCLC-OM2-5M GEMBIRD
€ 6.14
Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird SC-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis
€ 6.42
Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis Komutacinis kab. Gembird ST-SC duplex MM 50/125 OM2 5m Oranžinis
€ 6.42
1 2
3  
Paieška kategorijoje
Kaina
- Keisti
Reikia pagalbos?
8 601 10100
Atsiėmimas Lietuvoje