Naujienos

"IT Taškas" parduotuvių darbo laikas švenčių metu

Norime informuoti apie parduotuvių darbo laiką švenčių dienomis.

IT taškas rekomenduoja

Dažnai skambinate į užsienį ir išleidžiate daug pinigų? Su Peoplefone jūs tikrai sutaupysite! O jeigu pasinaudosite IT taško rekomendacija, tai gausite iki 60 minučių nemokamų pokalbių į užsienio šalis.

Dell XPS 18 - ploniausias ir lengviausias "viskas viename" kompiuteris su 18,4 colio lietimui jautriu ekranu

DELL kompanija pateikė ploniausią ir lengviausią pasaulyje „viskas viename“ kompiuterį su 18,4 colio liečiamu ekranu XPS 18. Naujojo stalinio įrenginio storis – tik 17,7 milimetro, o svoris – tik 2,29 kg kilogramo.

Kaip susikonfigūruoti bevielio ryšio stotelę (maršrutizatorių/routerį)

Įsigijote bevielio ryšio stotelę ir nežinote ką su ja daryti? Šioje pamokėlėje parodysime kaip susikonfigūruoti bevielio ryšio stotelę (maršrutizatorių), kad galėtumėte mėgautis bevielio interneto teikiamais privalumais. Nors pamokėlei naudosime TP-Link firmos maršrutizatorių, tačiau principai ir terminai išlieka tie patys konfigūruojant skirtingų gamintojų ir modelių stoteles.

Startuoja tarptautinė mobiliųjų technologijų konferencija MWC 2013

Barselonoje prasidėjo kasmetinė mobiliųjų technolgijų konferencija MWC (Mobile World Congress). Parodoje dalyvaus 1500 žymių kompanijų atstovų, kurie pristatys ateities technologijas. Savo paslaugas ir produktus reklamuos tokios kompanijos kaip Samsung, Sony, LG, Hewlett Packard, Huawei, NVidia, Nokia, Panasonic ir kitos.

Reikia pagalbos?
8 601 10100