"iBaby" ir "iCar" technologijos mobiliesiems

Pristatomi išmanieji produktai mažiausiems šeimos nariams ir jų tėveliams – kameraiHealth iBaby Monitor M2, iCess Mercedes Benz ir Lamborgini žaisliniai automobiliai. iCess suderinama su Android(nuo 2.0 versijos) ir iOS (nuo 4.0 versijos), iBaby suderinama su (nuo iOS 6.0 versijos) įreginiais.

Su savo kūdikiu visur ir visada

Su iBaby Monitor M2 kūdikių stebėjimo sistema būsite ramūs, nes jūs visada turėsite galimybę matyti ir bendrauti su vaiku bet kur ir bet kada.


iBaby Monitor M2 – tai aukštos rezoliucijos kamera, kurios pagalba galėsite sekti kūdikio judesius iš savo mobiliojo prietaiso. Dviejų krypčių garso funkcija (integruotas mikrofonas ir garsiakalbis) suteikia galimybę ne tik mažylį girdėti, bet ir su juo kalbėti, dainuoti. Vaizdo kamera turi galimybę fotografuoti. Ši funkcija aktyvuojama nuotoliniu būdu, o padarytos nuotraukos automatiškai bus patalpintos į nuotraukų galeriją. Maža to, mama, tėtis, močiutė ar senelis – visi parsisiuntusieji nemokamą iBaby aplikaciją  mažąjį šeimos narį galės stebėti būdami darbe, kitame mieste ar kitoje šalyje. iBaby Monitor M2 tiesiog sukurta Jūsų kūdikiui.

 

 

Smagiam laisvalaikiui iCess Mercedes Benz ir Lamborgini automobiliukai

Manevringi ir greiti Mercedes Benz ir Lamborgini žaisliniai automobiliai iš iCess valdomi bluetooth ryšiu. Tereikia parsisiųsti nemokamą iCess programėlę ir kupina adrenalino vairavimo patirtis garantuota! Mašinose šviečia priekiniai ir galiniai žibintai, korpusai licenzijuoti bei labai tvirti. Tai orginalių mašinų sumažintos kopijos, todėl patiks ne tik mažiesiems.

Reikia pagalbos?
8 601 10100